Tomáš Skála produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Důležité

Konec školy je tu! Přijďte si pro 20% slevu za vysvědčení

Konec školy je tu! Přijďte si pro 20% slevu za vysvědčení

Odměňte u nás vašeho školáka za úspěšné ukončení ročníku. Přineste vysvědčení a dostanete slevu 20 % v našich kamenných obchodech v Hradci Králové a Chrudimi. A za vyznamenání přidáme ještě malý dárek! Akce platí od 30. 6. do 4. 7. Těšíme se na vás a všem školákům přejeme hezké prázdniny!
Číst více
3. místo na MČR v 24 hodinovém maratonu čtveřic a všechny týmy na bedně - vizitka POWERSLIDE IN-LINE TŘINEC.

3. místo na MČR v 24 hodinovém maratonu čtveřic a všechny týmy na bedně - vizitka POWERSLIDE IN-LINE TŘINEC.

Po problémech se zraněním a pracovním vytížením členů našeho klubu jsme nakonec sestavili 3 týmy, všechny týmy podaly super výkony i přes absenci dalších členů a skončily na bedně. Tým POWERSLIDE IN-LINE TŘINEC MIX ve složení: Ondřej Pyszko, Urszula Waszutová, Marek Plucnar a Lukáš Kušnirák byl v kategorii SPORT MIX nezastavitelný a ovládl ji. Náš nejlepší tým najezdil 156 okruhů (celkově 702 km) a umístil se i v celkovém hodnocení MČR v extrémním maratonu čtveřic na krásném 3. místě - ihned po dvou čtyřčlenných mužských týmech.
Číst více
Powerslide byl v Olešné vidět!

Powerslide byl v Olešné vidět!

Inline 24 v Olešné je za námi. Extrémní 24 hodinový inline maraton, kde Powerslide opět nemohl chybět. Již tradičně výborně zorganizovaný závod, kterému oproti loňskému ročníku přálo počasí. Značka Powerslide byla vidět. A to nejen na bannerech okolo trati, nebo v servisním depu, kde byl náš stánek. Powerslide byl vidět přímo na trati. Závoďáci s bruslemi popřípadě jednotlivými komponenty německého výrobce podávali parádní výkony. Za zmínku určitě stojí výkon LEGAL sport Powerslide Team, který se umístil na výborném 2. místě. Čtveřice závodníků Ptáčník, Pospíšilík, Engl, Nepovím ujela neuvěřitelných 729 km!
Číst více
POZOR! Startujeme TÝDEN POWERSLIDE!

POZOR! Startujeme TÝDEN POWERSLIDE!

Všichni milovníci kolečkových bruslí, longboardů, penny boardů a koloběžek velký pozor. V týdnu od 15. 5. 2017 do 21. 5. 2017 startujeme akci TÝDEN POWERSLIDE! Jako výhradní dovozce značky Powerslide do České republiky jsme připravili pro naše zákazníky slevovou akci na vybraných 70 TOP produktů (označeny modrým štítkem "Týden Powerslide"), u kterých jsme vykouzlili slevy až 40%!  A to se vyplatí!
Číst více
TEPELNÉ TVAROVÁNÍ BRUSLÍ POWERSLIDE FSK

TEPELNÉ TVAROVÁNÍ BRUSLÍ POWERSLIDE FSK

Bruslení si každý chce užít. Není nic horšího, než botička, která tlačí. Všechny modely fitness bruslí Powerslide Vi, ale také některé modely freeskate bruslí umožňují kompletní tvarování přesně podle Vaší nohy. Na video tutoriálech Powerslide se můžete podívat, jak správně tvarovat brusle Powerslide Imperial Pro - tvarování vnitřní botičky/lineru a tvarování bruslí Powerslide Hard Core Evo.
Číst více
PRVNÍ ČÁST PREZENTACÍ POWERSLIDE 2017

PRVNÍ ČÁST PREZENTACÍ POWERSLIDE 2017

Inline sezóna 2016 ještě není zdaleka u konce, my už však chystáme a prezentujeme nový sortiment Powerslide pro léto 2017. První část z našich prezentací se uskutečnila ve středu 27. července v hotelu Prachárna v Olomouci, kde bylo představeno to nejlepší, s čím Powerslide počítá pro rok 2017. Opět řada inovací a vylepšení, díky kterým již několik let Powerslide drtí konkurenční značky. Posílení nejprodávanější fitness řady SWELL, nové přelomové podvozky, téměř celá kolekce na 3 kolečkách, a to včetně dětských bruslí a mnoho dalších vychytávek!!! Německá značka Powerslide se drží svého hesla – WE LOVE TO SKATE!
Číst více
SPORTOVNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY X-IONT

SPORTOVNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY X-IONT

Do naší nabídky jsme právě zařadili sportovní výživu a sportovní nápoje značky X-iont. Energetické gely, iontové nápoje, aminokyseliny BCAA. Získejte maximum z Vašeho tréninkového úsilí, buďte silní do dalšího tréninku. Kvalitní doplňky za špičkové ceny! Navíc aktuálně zařazujeme zvýhodněné balíčky. Český výrobce potravinových doplňků X-iont působí na trhu přes šest let. V počátcích byla výroba zaměřena na doplňky pro vytrvalostní sporty. Postupem času se sortiment rozrostl až do dnešní podoby. Produkty X-iont můžeme vídat v hokejových kabinách, u inline bruslařů, triatlonistů, atletů a u dalších sportů.
Číst více
POWERSLIDE OPĚT V OLEŠNÉ - VÝHODY, SLEVY!

POWERSLIDE OPĚT V OLEŠNÉ - VÝHODY, SLEVY!

Jsme velmi rádi, že se nám opět podařilo spojit závod Inline 24 hodin kolem Olešné se značkou Powerslide. Powerslide je nejprogresivnější značkou na trhu s inline bruslemi. Nabízí komplet vybavení jak pro hobby bruslaře, tak pro profesionální závodníky. Proto je Powerslide ideální partner pro závod, kde vedle sebe startují sportovní bruslaři  i závodníci. Powerslide umí nabídnout adekvátní vybavení pro všechny. Nabídka je široká, stačí si vybrat.
Číst více
PŘIPRAVTE SE KE STARTU 24 HODIN KOLEM OLEŠNÉ

PŘIPRAVTE SE KE STARTU 24 HODIN KOLEM OLEŠNÉ

Prvním tipem na závod kolem Olešné jsou brusle Powerslide Swell 100 pro kategorii "Hobby". Maximální povolená velikost koleček v této kategorii je 100mm. Pokud je jedním z vašich cílů na Olešné 24h i dobrý výsledek, nemá cenu startovat na menších kolech. Stejně jako ostatní brusle z rodiny Swell i model Swell 100 patří do kategorie Triskate. 3 kolečka jsou trend a v budoucnu plně nahradí kolečka 4. Níže se dočtete jaké jsou výhody 3 kol oproti 4.
Číst více
KOLEČKOVÉ BRUSLE POWERSLIDE IMPERIAL MEGACRUISER 125

KOLEČKOVÉ BRUSLE POWERSLIDE IMPERIAL MEGACRUISER 125

Nevadí Vám rychlejší jízda, máte již něco naježděno a hledáte nové brusle, se kterými zažijete hodně zábavy? Právě pro Vás tu jsou 3-kolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125!
Číst více