Tomáš Skála
produktový specialista
poradíme vám
733 132 833
napište nám

Magazín

Připravte se ke startu 24 hodin kolem Olešné

13.05.2016

Prvním tipem na závod kolem Olešné jsou brusle Powerslide Swell 100 pro kategorii "Hobby". Maximální povolená velikost koleček v této kategorii je 100mm. Pokud je jedním z vašich cílů na Olešné 24h i dobrý výsledek, nemá cenu startovat na menších kolech. Stejně jako ostatní brusle z rodiny Swell i model Swell 100 patří do kategorie Triskate. 3 kolečka jsou trend a v budoucnu plně nahradí kolečka 4. Níže se dočtete jaké jsou výhody 3 kol oproti 4.

Powerslide opět v Olešné - výhody, slevy!

13.05.2016

Jsme velmi rádi, že se nám opět podařilo spojit závod Inline 24 hodin kolem Olešné se značkou Powerslide. Powerslide je nejprogresivnější značkou na trhu s inline bruslemi. Nabízí komplet vybavení jak pro hobby bruslaře, tak pro profesionální závodníky. Proto je Powerslide ideální partner pro závod, kde vedle sebe startují sportovní bruslaři  i závodníci. Powerslide umí nabídnout adekvátní vybavení pro všechny. Nabídka je široká, stačí si vybrat.

Kolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125

09.05.2016

Nevadí Vám rychlejší jízda, máte již něco naježděno a hledáte nové brusle, se kterými zažijete hodně zábavy? Právě pro Vás tu jsou 3-kolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125! Už teď můžeme tvrdit, že jsou tyhle žluté nádhery hitem letošní inline sezóny 2016. Nové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125 nabízí vše v jednom - adrenalin, zábavu, rychlost a super obratnost. Vše najdete v tomto luxusním modelu bruslí!

Soutěžte s Powerslide a vyhrajte zahraniční zájezd!

27.04.2016

Příznivci kolečkových bruslí pozor! Velkoá soutěž o zahraniční zájezd je v plném proudu! Jak jak se můžete zapojit? Stačí si u nás objednat zboží a souhlasit se zařazením do slosování (další informace dále v textu). Výherce se může těšit na víkend v zahraničí na inline bruslích Powerslide, navíc s možností zapůjčení tří párů testovacích bruslí (každé osobě), a to na celý víkend zdarma. Jedinečná šance, kterou by byla škoda nevyužít!

Kolečkové brusle DOOP

19.04.2016

DOOP Skates? Stylové brusle, do kterých vklouznete rovnou ve svých botkách. Ano, přesně tak! Teď už nemusíte sundávat tenisky. Výborná inline záležitost od německé značky Powerslide. Zajímavý nápad, který především skvěle funguje. Variabilní a designově opravdu povedené kolečkové brusle DOOP.

Testovací akce bruslí Powerslide - Hradec Králové

18.04.2016

Přemýšlíte nad nákupem nových bruslí Powerslide, ale potřebujete si je někde vyzkoušet přímo v terénu? Nyní máte velkou šanci. Už 28. 4. 2016  budeme v Hradci Králové přímo u inline stezky (Stříbrný rybník). Ve spolupráci s Topsports centrem HK pořádáme velkou testovací akci. K dispozici bude narvaný stánek novými modely bruslí Powerslide! Otevřeno bude od 16:00 do 19:00! Přijďte si zařádit třeba na 3-kolečkových bruslích 125mm!

Tepelné tvarování bruslí PS Vi (2.díl)

13.04.2016

Bruslení si každý chce užít. Není nic horšího, než botička, která tlačí. Všechny modely bruslí s botičkou Powerslide Vi umožňují kompletní tvarování přesně podle Vaší nohy. Jak si můžeme vytvarovat vnitřní botičku bruslí? Postačí nám k tomu klasický fén, ideálně o výkonu 1500 W a více. Na názorný postup se můžete podívat v Powerslide video tutoriálu.

Powerslide Triskating

12.04.2016

Pojďme se podívat, proč Powerslide věří, že jsou 3-kolečkové brusle lepší než klasické 4-kolečkové modely. V nové kolekci pro rok 2016 nalezneme hodně 3-kolečkových bruslí. A nejsou to jen nejrozšířenější fitness modely, 3-kolečkové brusle jsou ve speed, nordic nebo FSK sekci. Dejte bruslení nový rozměr, buďte rychlejší a obratnější.

Velká soutěž o víkend na bruslích Powerslide

30.03.2016

Příznivci kolečkových bruslí pozor! Již tento pátek, tedy 1. 4. 2016 rozjíždíme velkou soutěž o zahraniční zájezd. Ne, nebude to apríl! Jak bude soutěž probíhat, jak se zapojit? Stačí si u nás objednat zboží a souhlasit se zařazením do slosování (další informace dále v textu). Výherce se může těšit na víkend v zahraničí na inline bruslích Powerslide, navíc s možností zapůjčení tří párů testovacích bruslí (každé osobě) na celý víkend zdarma. Jedinečná šance, kterou by byla škoda nevyužít.

Jak otáčet kolečka na 3-kolečkových bruslích Powerslide

23.03.2016

Vývoj kolečkových bruslí jde dopředu. Před několika lety nám připadaly 3-kolečkové brusle jako něco neuvěřitelného. V nové kolekci 2016 je bereme jako samozřejmost. Nabídka značky Powerslide je plná 3-kolečkových modelů. V našem dalším článku se podíváme na video tutoriál jak správně otáčet a měnit kolečka právě u těchto bruslí. Správným otáčením a výměnou pořadí koleček prodloužíme jejich životnost a perfektní jízdní vlastnosti.
1 2 3 4 5 > >>|