Tomáš Skála
produktový specialista
poradíme vám
733 132 833
napište nám

Magazín

Tepelné tvarování bruslí Powerslide FSK

22.09.2016

Bruslení si každý chce užít. Není nic horšího, než botička, která tlačí. Všechny modely fitness bruslí Powerslide Vi, ale také některé modely freeskate bruslí umožňují kompletní tvarování přesně podle Vaší nohy. Na video tutoriálech Powerslide se můžete podívat, jak správně tvarovat brusle Powerslide Imperial Pro - tvarování vnitřní botičky/lineru a tvarování bruslí Powerslide Hard Core Evo.

První část prezentací Powerslide 2017

28.07.2016

Inline sezóna 2016 ještě není zdaleka u konce, my už však chystáme a prezentujeme nový sortiment Powerslide pro léto 2017. První část z našich prezentací se uskutečnila ve středu 27. července v hotelu Prachárna v Olomouci, kde bylo představeno to nejlepší, s čím Powerslide počítá pro rok 2017. Opět řada inovací a vylepšení, díky kterým již několik let Powerslide drtí konkurenční značky. Posílení nejprodávanější fitness řady SWELL, nové přelomové podvozky, téměř celá kolekce na 3 kolečkách, a to včetně dětských bruslí a mnoho dalších vychytávek!!! Německá značka Powerslide se drží svého hesla – WE LOVE TO SKATE!

Sportovní doplňky výživy X-iont

17.06.2016

Do naší nabídky jsme právě zařadili sportovní výživu a sportovní nápoje značky X-iont. Energetické gely, iontové nápoje, aminokyseliny BCAA. Získejte maximum z Vašeho tréninkového úsilí, buďte silní do dalšího tréninku. Kvalitní doplňky za špičkové ceny! Navíc aktuálně zařazujeme zvýhodněné balíčky. Český výrobce potravinových doplňků X-iont působí na trhu přes šest let. V počátcích byla výroba zaměřena na doplňky pro vytrvalostní sporty. Postupem času se sortiment rozrostl až do dnešní podoby. Produkty X-iont můžeme vídat v hokejových kabinách, u inline bruslařů, triatlonistů, atletů a u dalších sportů.

Připravte se ke startu 24 hodin kolem Olešné

13.05.2016

Prvním tipem na závod kolem Olešné jsou brusle Powerslide Swell 100 pro kategorii "Hobby". Maximální povolená velikost koleček v této kategorii je 100mm. Pokud je jedním z vašich cílů na Olešné 24h i dobrý výsledek, nemá cenu startovat na menších kolech. Stejně jako ostatní brusle z rodiny Swell i model Swell 100 patří do kategorie Triskate. 3 kolečka jsou trend a v budoucnu plně nahradí kolečka 4. Níže se dočtete jaké jsou výhody 3 kol oproti 4.

Powerslide opět v Olešné - výhody, slevy!

13.05.2016

Jsme velmi rádi, že se nám opět podařilo spojit závod Inline 24 hodin kolem Olešné se značkou Powerslide. Powerslide je nejprogresivnější značkou na trhu s inline bruslemi. Nabízí komplet vybavení jak pro hobby bruslaře, tak pro profesionální závodníky. Proto je Powerslide ideální partner pro závod, kde vedle sebe startují sportovní bruslaři  i závodníci. Powerslide umí nabídnout adekvátní vybavení pro všechny. Nabídka je široká, stačí si vybrat.

Kolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125

09.05.2016

Nevadí Vám rychlejší jízda, máte již něco naježděno a hledáte nové brusle, se kterými zažijete hodně zábavy? Právě pro Vás tu jsou 3-kolečkové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125! Už teď můžeme tvrdit, že jsou tyhle žluté nádhery hitem letošní inline sezóny 2016. Nové brusle Powerslide Imperial Megacruiser 125 nabízí vše v jednom - adrenalin, zábavu, rychlost a super obratnost. Vše najdete v tomto luxusním modelu bruslí!

Soutěžte s Powerslide a vyhrajte zahraniční zájezd!

27.04.2016

Příznivci kolečkových bruslí pozor! Velkoá soutěž o zahraniční zájezd je v plném proudu! Jak jak se můžete zapojit? Stačí si u nás objednat zboží a souhlasit se zařazením do slosování (další informace dále v textu). Výherce se může těšit na víkend v zahraničí na inline bruslích Powerslide, navíc s možností zapůjčení tří párů testovacích bruslí (každé osobě), a to na celý víkend zdarma. Jedinečná šance, kterou by byla škoda nevyužít!

Kolečkové brusle DOOP

19.04.2016

DOOP Skates? Stylové brusle, do kterých vklouznete rovnou ve svých botkách. Ano, přesně tak! Teď už nemusíte sundávat tenisky. Výborná inline záležitost od německé značky Powerslide. Zajímavý nápad, který především skvěle funguje. Variabilní a designově opravdu povedené kolečkové brusle DOOP.

Testovací akce bruslí Powerslide - Hradec Králové

18.04.2016

Přemýšlíte nad nákupem nových bruslí Powerslide, ale potřebujete si je někde vyzkoušet přímo v terénu? Nyní máte velkou šanci. Už 28. 4. 2016  budeme v Hradci Králové přímo u inline stezky (Stříbrný rybník). Ve spolupráci s Topsports centrem HK pořádáme velkou testovací akci. K dispozici bude narvaný stánek novými modely bruslí Powerslide! Otevřeno bude od 16:00 do 19:00! Přijďte si zařádit třeba na 3-kolečkových bruslích 125mm!

Tepelné tvarování bruslí PS Vi (2.díl)

13.04.2016

Bruslení si každý chce užít. Není nic horšího, než botička, která tlačí. Všechny modely bruslí s botičkou Powerslide Vi umožňují kompletní tvarování přesně podle Vaší nohy. Jak si můžeme vytvarovat vnitřní botičku bruslí? Postačí nám k tomu klasický fén, ideálně o výkonu 1500 W a více. Na názorný postup se můžete podívat v Powerslide video tutoriálu.
1 2 3 4 5 > >>|