Akce pro bruslaře, kteří mohli využít uzavřené části hlavní ulice v centru Třince, byla povedená. Organizačně to bylo celkem dost náročné, ale nakonec vše zapadlo jako puzzle a celá akce se uskutečnila. Počasí bylo jako na objednávku, a když začalo pršet, všechny věci už byly naloženy do aut.

Na začátku byl jeden z organizátorů dost nervózní, jelikož si zprvu přišly zajezdit jen dvě bruslařky, nicméně po několika desítkách minut už byla Jablunkovská ulice zaplněna desítkami bruslařů, kteří na akci, mimo jiné, mohli vyzkoušet brusle s velkými kolečky partnera POWERSLIDE.

Moc si je chválili. „Není zvykem jezdit tak šíleně rychle a tak vysoko na 125 mm“ poznamenal jeden z účastníků. Nabídka bruslí k vyzkoušení byla opravdu pestrá a každý našel svou velikost. Mohli si tak nové moderní brusle vyzkoušet jak děti s velikostí nohy 29, tak dospělí s velikostí 47.

Dalším lákadlem pro děti byly bubliny ONPY BUBBLE a osvěžující zmrzlina od „ZMRZLINY OD KATY“, a také zdravé občerstvení od Zdravého mlsouna. Nesmíme zapomenout ani na Redbull, který nám připravil parádní překvapení ve formě plechovky pro každého.

Ohledně akce jsme sklidili hodně kladných ohlasů a lidé si přejí její zopakování. Proto věříme, že se najdou finanční prostředky na uskutečnění další akce na Jablunkovské.

Děkujeme všem za účast, a že jste si spolu s námi mohli zabruslit na tak skvělém povrchu. Fotky naleznete v galerii v odkazu níže - nebo na galerii našeho klubu.

Těšíme se na další rok.

IN-LINE TŘINEC TEAM

http://wella-verca.rajce.idnes.cz/Bruslarske_odpoledne_s_In-Line_Trinec/

http://terezapolednik.rajce.idnes.cz/1._Bruslarske_odpoledne_na_uzavrene_Jablunkovske_pro_verejnost_22.7.2017/