Abychom poskytli skutečný zážitek z fitness bruslení, věděli jsme, že musíme inovovat na všech úrovních, takže jsme začali u samého začátku. Zevnitř je každá směs materiálu pečlivě přepracována, aby zlepšila celkový komfort a maximalizovala výkonnost.

Díky kolekci Powerslide SWELL přichází zcela nový způsob, jak zažít in-line bruslení, a to nejen díky mimořádnému designu, ale také díky dokonalé montáži!

Kolečkové brusle SWELL jsou vyrobeny pro rychlé a intenzivní bruslení, bez ohledu na to, zda ujedete 5km nebo 40km.

 

Fitness bruslení:

 

Fitness bruslení je jedním z nejlepších cvičení celého těla. Pomáhá dokonale tvarovat vaše tělo, a to tak, že posilujete nohy a záda s malým dopadem na klouby. Bruslení je nejen zábavnější než tělocvična, ale i méně škodlivé pro kolena než běh a komplexnější než jízda na kole.

 

 

Všechny modely SWELL jsou posazeny na třech kolečkách. Powerslide jako vůbec první výrobce použil tři kolečka u fitness bruslí. Díky tomu je možné do rámu zasadit kolečka o rozměru až 125mm a brusle je stále skvěle ovladatelná a navíc pekelně rychlá.

 

Montážní systém Trinity je nový způsob uchycení, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště, zároveň je zvýšena stabilita, více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu do odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení.

 

Díky technologii My Fit je možné vnitřek boty tepelně nahřát a upravit tak, aby pasovala přesně na vaši nohu. 

 

Botička využívá novou technologii Recall Fit, která po nahřátí drží svůj tvar a je možné tento proces opakovat.