Vážení sportovní přátelé,
v rámci oslav 20 let společnosti Hejduk Sport na trhu, bychom vás rádi informovali o přestěhování naší prodejny v Hradci Králové z adresy Gočárova třída 504, na adresu Škroupova 469/18. Nová prodejna bude otevřena od 5. 11. 2018. Záchytnými body této prodejny jsou - zastávka MHD „Centrál“ a prodejna Cyklo Kulhánek, která se nachází hned naproti. Pevně věřím, že budeme nepřehlédnutelní a v centru města pro vás ještě lépe dostupní.
V původní prodejně jsme vám byli k dispozici od roku 1999. Prostory nám ale začaly být malé, a tak jsme se rozhodli přestěhovat – do většího. Nová prodejna nabízí větší prodejní plochu. Obchod bude tedy nejen moderní a svěží, ale zároveň plně vybavený. V prodejně naleznete značky, jako jsou CCM, Bauer, Winnwell, Sher-Wood, Hejduksport, Brian´sGRITPowerslide,  Reebok, Renfrew  a mnohé další.
Nová prodejna nabídne také plný servis v oblasti broušení, nýtování a komplexního servisu bruslí. Samozřejmostí je, že i nadále bude sloužit jako výdejní místo našeho e-shopu.
Otvírací doba nové prodejny bude nově celý týden bez polední pauzy. V zimním období od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin, v letním období potom od 9 do 17,30 hodin. Zachován bude samozřejmě i sobotní prodej, a to v době od 9 do 12 hodin.
V rámci otevření nové prodejny pro vás chystáme i několik akcí, o kterých budeme průběžně informovat na našich Facebookových stránkách @Prodejna Hejduksport – HK. Prodejnu pro vás otevřeme již 5.11., slavnostní otevření proběhne 19.11. za účasti VIP hostů nejen z hokejového prostředí.
Hejduk Sport Hradec Králové
Škroupova 469/18
500 02 Hradec Králové
Na viděnou v nové prodejně!
Tým Hejduk Sport