Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Tabulky velikostí bruslí Powerslide FSK

Seniorské freeskate brusle Powerslide jsou samostatná kategorie bruslí, která se velikostně liší od fitness bruslí. Každá řada má odlišnou stavbu botičky, a také jiné velikostní rozměry jednotlivých velikostí. Na této stránce naleznete přesné velikostní tabulky pro brusle Powerslide FSK.
 
Nejlepším měřítkem pro zvolení velikosti je délka chodidla v cm (popřípadě přeměření stélky ze starých bruslí). Naměřenou hodnotu lze následně jednoduše porovnat s velikostní tabulkou. Níže přiložené tabulky uvádějí vždy přesnou délku botičky brusle. Každá modelová řada bruslí Powerslide má své tvarové odlišnosti, velikosti bruslí Phuzion nejsou shodné s řadou Vi nebo FSK. V našich tabulkách naleznete přesné rozměry jednotlivých modelů, které jsou navíc rozdělené podle kategorií. První tabulka poskytuje náhled na jednotlivé velikosti všech FSK bruslí, kromě modelu Powerslide FSK Ultron, tento nový model má jinou stavbu botičky (přesné velikosti naleznete v druhé tabulce na této stránce). Snažíme se Vám tak, co nejvíce usnadnit výběr správné velikosti bruslí. Správná velikost bruslí je velmi důležitým faktorem pro jejich následné používání (a především užívání si jízdy). Špatně zvolená velikost bruslí může zapříčinit špatné návyky při bruslení, ale také zkazit veškerý požitek z jízdy. Výběru správné velikosti je potřeba věnovat dostatek pozornosti a času.

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide FSK

fsk
 

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide FSK Ultron

 fsk br

 

Powerslide je světová špička ve své třídě. Společnost Powerslide byla založena v roce 1994 sportovcem Matthiasem Knollem a Stefanem Göhlem. Patří mezi největší hráče na trhu s kolečkovými bruslemi. Dokonalé zpracování a neustálé inovace bruslí jsou základem tohoto německého výrobce. Stále se rozšiřující sortiment je založen na základních pilířích (kategorie bruslí): fitness brusle, speed brusle, nordic brusle, freeskate a aggressive brusle.