Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Tabulky velikostí aggressive bruslí USD

Seniorské aggressive brusle a boty USD jsou samostatná kategorie kolečkových bruslí, která se velikostně liší od všech ostatních bruslí. Každá řada má odlišnou stavbu botičky, a také jiné velikostní rozměry jednotlivých velikostí. Na této stránce naleznete přesné velikostní tabulky pro jednotlivé modely bruslí a bot USD.

  

Nejlepším měřítkem pro zvolení velikosti je délka chodidla v cm (popřípadě přeměření stélky ze starých bruslí). Naměřenou hodnotu lze následně jednoduše porovnat s velikostní tabulkou. Níže přiložené tabulky uvádějí vždy přesnou délku botičky brusle. Každá modelová řada bruslí USD má své tvarové odlišnosti, ne všechny modely mají shodné velikosti. V našich tabulkách naleznete přesné rozměry jednotlivých modelů. První tabulka poskytuje náhled na jednotlivé velikosti modelů USD VII Clan, Classic Throne a Realm Team. Ve druhé tabulce jsou velikosti modelů USD Carbon (Franky Pro, Free Team, Carbon Free, Carbon Free Richie,..). Snažíme se Vám tak, co nejvíce usnadnit výběr správné velikosti bruslí. Správná velikost bruslí je velmi důležitým faktorem pro jejich následné používání (a především užívání si jízdy). Špatně zvolená velikost bruslí může zapříčinit špatné návyky při bruslení, ale také zkazit veškerý požitek z jízdy. Výběru správné velikosti je potřeba věnovat dostatek pozornosti a času.

Velikostní tabulka aggressive bruslí a bot USD

 usd 2

- VII Clan, Classic Throne a Realm Team
 

Velikostní tabulka aggressive bruslí a bot USD

  usd 1

- Carbon Franky Pro, Free Team, Carbon Free, Carbon Free Richie


Značka USD má jednu z nejbohatších a nejširších nabídek aggressive bruslí. Je na prvním místě ve výrobě aggressive bruslí. Patří do „rodiny“ The Conference. USD je značka, která pomáhá rozvoji aggressive bruslení jako žádná jiná, a to po celém světě.