Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Tabulky velikostí ENNUI

Velikostní tabulky vycházejí z celosvětových průměrů. Usnadňují zákazníkovi výběr jednotlivých velikostních variant, ale vždy nedokáží velikost určit na 100 %. Přesnou velikost jednotlivých částí vybavení (brusle, chrániče, oblečení) ovlivňuje mnoho parametrů, na které jsou tabulky krátké. Proto je vždy dobré počítat s určitou rezervou. 

 

ENNUI jsou chrániče navržené speciálně do města. Urban sporty jako aggressive brusle, skateboardy, longboardy, koloběžky, BMX kola a další. Špičkové chrániče konstruovány pro maximální požitek z jízdy. S ENNUI si můžete jízdu plně užít, chrániče jsou extra pohodlné, dobře v nich vypadáte a především Vás výborně ochrání.

Velikostní tabulka chráničů ENNUI (kolena, lokty, kraťasy)

Správně zvolená velikost je základním parametrem pro to, aby chrániče splnili svoji základní funkci a to je ochrana před úrazy. Velikost má také vliv na pohodlí sportovce při jízdě. Velikostní průměry tabulky chráničů ENNUI vycházejí z výšky a váhy sportovce.
enn chranice

Velikostní tabulka chráničů ENNUI (rukavice, zápěstí)

Správně zvolená velikost je základním parametrem pro to, aby chrániče splnili svoji základní funkci a to je ochrana před úrazy. Velikost má také vliv na pohodlí sportovce při jízdě. Jednoduchým přeměřením ruky zjistíte odpovídající velikost rukavic ENNUI.
enn rukav

Velikostní tabulka chráničů ENNUI (neo footies, chrániče kotníků) 

Správně zvolená velikost je základním parametrem pro to, aby chrániče splnili svoji základní funkci a to je ochrana před úrazy. Velikost má také vliv na pohodlí sportovce při jízdě. Velikost u chráničů kotníku a neofooties lze určit pomocí velikosti nohy - EUR číslování. 

enn neof