Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Tabulky velikostí chráničů a helem Powerslide

Velikostní tabulky vycházejí z celosvětových průměrů. Usnadňují zákazníkovi výběr jednotlivých velikostních variant, ale vždy nedokáží velikost určit na 100%. Přesnou velikost jednotlivých částí vybavení (brusle, chrániče, oblečení) ovlivňuje mnoho parametrů, na které jsou tabulky krátké. Proto je vždy dobré počítat s určitou rezervou. 

Inline chrániče jsou velmi významnou složkou vybavení každého bruslaře. V žádném případě se nejedná o zbytečnost! Chrániče (kolen, loktů, zápěstí) hrají velmi významnou roli při velmi častých pádech či kolizích. Pro maximální ochranu je důležitá volba správné velikosti jednotlivých chráničů. Obecně lze vybírat podle výšky bruslaře, svoji roli hraje také váha.

 

Tabulky velikostí chráničů Powerslide


chrániče new

Velikostní tabulky helem Powerslide 

Chrániče kolen, loktů a zápěstí jsou důležité ochranné pomůcky. Helma je doslova nezbytnost! Moderní inline helmy značky Powerslide Vás dokonale ochrání, zároveň mají špičkový design. Jednotlivé velikosti helem jsou rozděleny pomocí obvodu hlavy. Lze tak jednoduše určit správnou velikost.

 

helmy tab 

Powerslide je světová špička ve své třídě. Společnost Powerslide byla založena v roce 1994 sportovcem Matthiasem Knollem a Stefanem Göhlem. Patří mezi největší hráče na trhu s kolečkovými bruslemi. Dokonalé zpracování a neustálé inovace bruslí jsou základem tohoto německého výrobce. Stále se rozšiřující sortiment je založen na základních pilířích (kategorie bruslí): fitness brusle, speed brusle, nordic brusle, aggressive brusle.