Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Dětské kolečkové brusle Powerslide Fun Girls

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Fun Girls jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion.

Více informací

Zobrazit celý popis

1 334 Kč vč. DPH

2 290 Kč

52 € vč. DPH

90 Kč

-956 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz
SkeletComposite Shell and Cuff
BotičkaOne Piece Upper Construction, Softboot
Podvozek3-D Stamped Aluminium Frame
KolečkaPowerslide
Velikost koleček64mm
Tvrdost koleček82A
LožiskaPowerslide Abec 5

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Fun Girls jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské n line brusle Powerslide Phuzion Fun Girls jsou roztahovací v rozmezí 3 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení - po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítka posouváte špičku botičky.

Podvozek Vision Aircraft Aluminium je lehký, osazený kolečky Powerslide (64, 72, 76mm dle velikosti brusle) o tvrdosti 82A a ložisky ABEC 5. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená syntetickou kůží a mikrovláknem. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

SPECIFIKACE:

  • podvozek: aluminium aircraft 6061
  • kolečka: Powerslide 64/72/76mm, tvrdost 82A
  • ložiska: Powerslide ABEC 5, 608

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů