Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej - 40% Dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbit Girls Zobrazit větší

Dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbit Girls

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbit jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce nebo dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion.

Více informací

Zobrazit celý popis

1 437 Kč vč. DPH

2 390 Kč

56 € vč. DPH

94 Kč

-953 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Do 48 hodin Na dotaz
Obchod Chrudim: Do 48 hodin Na dotaz
SkeletComposite
PodvozekAL 3D Stamped
KolečkaPowerslide
Velikost koleček72mm
Tvrdost koleček82A
LožiskaPowerslide Wicked Abec 5
BrzdaStandard

Nové dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Orbit jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce nebo dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské in-line brusle Powerslide Phuzion Orbit 2016 jsou roztahovací v rozmezí 3 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení - po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítka posouváte špičku botičky.

Podvozek Aluminium 3D Stamped je lehký, osazený kolečky Powerslide (64, 72, 76mm dle velikosti brusle) o tvrdosti 82A a ložisky WCD ABEC 5. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená syntetickou kůží a mikrovláknem. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

SPECIFIKACE:

  • podvozek: Aluminium 3D Stamped
  • kolečka: Powerslide 64/72/76mm, tvrdost 82A
  • ložiska: WCD ABEC 5, 608
  • velikost 27-30 kolečka 64mm; 31-34 kolečka 72mm; 35-38 kolečka 76mm

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů