Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Kolečkové brusle Doop Freestyle II Zobrazit větší

Kolečkové brusle Doop Freestyle II

Nový

SPECIFIKACE: podvozek: Beta Aluminium – CNC, 4x80mm kolečka: Doop freeskate 80mm / 82A ložiska: ABEC 7, 608

Více informací

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz

6 529 Kč vč. DPH

242 € vč. DPH

In line brusle Doop Freestyle II jsou vhodné pro zkušené jezdce i začátečníky, díky 80mm kolečkům a krátkému, extra pevnému Beta rámu jsou obratné a lehce ovladatelné, mají nižší těžiště a jsou ideální pro freestyle a agresivní styl jízdy ve městě. Oproti klasickým Doop bruslím je model Freestyle vybaven podvozky Beta Aluminium vyrobenými CNC obráběním, které jsou extra pevné. Rámy jsou osazeny povednými žlutými DOOP freeskate kolečky o tvrdosti 82A.

Největší výhodou je však samotná konstrukce bruslí a jejich nasazování přímo na vlastní obuv - už si nemusíte lámat hlavu s tím, kam uložit boty, což oceníte právě v městském prostředí.

Konstrukce je pevná, dobře propracovaná a plně nastavitelná dle individuálních potřeb. Vyrábí se ve dvou velikostech, 36-43 a 43-49, přičemž přesné nastavení velikosti podle vlastních bot je rychlé a jednoduché. Před první jízdou je možné nastavit také umístění nártového popruhu s přezkou. Při nazutí se brusle zajišťuje na třech místech – zmíněným nártovým popruhem s přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí, popruhem se suchým zipem v oblasti prstů a dvěma popruhy v horní části brusle, které jsou opatřeny odolnými suchými zipy.

Úhly upínacích prvků a kloubu společně s příjemným polstrem zajišťují pevné a jisté uchycení nohy a podporu kotníku. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát.

Brusle Doop jsou stejně jako všechny produkty PS vyrobeny s maximálním citem pro detail. Styl, komfort, variabilita a požitek z jízdy.

SPECIFIKACE:

  • podvozek: Beta Aluminium – CNC, 4x80mm
  • kolečka: Doop freeskate 80mm / 82A
  • ložiska: ABEC 7, 608
     Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů