Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej - 43% Kolečkové brusle Powerslide Doop Freestyle III Zobrazit větší

Kolečkové brusle Powerslide Doop Freestyle III

SPECIFIKACE: podvozek: Beta Aluminium – CNC, 4x80mm kolečka: Doop 80mm / 85A ložiska: ABEC 7

Více informací

Zobrazit celý popis

3 774 Kč vč. DPH

6 590 Kč

148 € vč. DPH

258 Kč

-2 816 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Do 48 hodin Na dotaz
Obchod Chrudim: Do 48 hodin Na dotaz
Podvozek AL Beta, Machined
Kolečka Powerslide Doop
Velikost koleček 80mm
Tvrdost koleček 85A
Ložiska Powerslide Abec 7
Zajímavosti Váha 1580g u velikosti 41

Nejstylovější in line záležitost od Powerslide - variabilní a designově opravdu povedené kolečkové brusle Doop. In line brusle Doop Freestyle jsou vhodné pro zkušené jezdce i začátečníky, díky 80 mm kolečkům a krátkému, extra pevnému Beta rámu jsou obratné a lehce ovladatelné, mají nižší těžiště a jsou ideální pro freestyle a agresivní styl jízdy ve městě.

Oproti klasickým Doop bruslím je model Freestyle vybaven podvozky Beta Aluminium vyrobenými CNC obráběním, které jsou extra pevné. Jak bývá u freestylových bruslí zvykem, rámy jsou osazeny tvrdšími kolečky (85A) vhodnými právě pro zdolávání menších městských překážek. Největší výhodou je však samotná konstrukce bruslí a jejich nasazování přímo na vlastní obuv - už si nemusíte lámat hlavu s tím, kam uložit boty, což oceníte právě v městském prostředí.

Konstrukce je pevná, dobře propracovaná a plně nastavitelná dle individuálních potřeb. Vyrábí se ve dvou velikostech, 36-43 a 43-49, přičemž přesné nastavení velikosti podle vlastních bot je rychlé a jednoduché. Před první jízdou je možné nastavit také umístění nártového popruhu s přezkou. Při nazutí se brusle zajišťuje na třech místech – zmíněným nártovým popruhem s přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí, popruhem se suchým zipem v oblasti prstů a dvěma popruhy v horní části brusle, které jsou opatřeny odolnými suchými zipy.

Úhly upínacích prvků a kloubu společně s příjemným polstrem zajišťují pevné a jisté uchycení nohy a podporu kotníku. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát. Brusle Doop jsou stejně jako všechny produkty PS vyrobeny s maximálním citem pro detail. Styl, komfort, variabilita a požitek z jízdy.

SPECIFIKACE:

podvozek: Beta Aluminium – CNC, 4x80mm
kolečka: Doop 80mm / 85A
ložiska: ABEC 7 
 Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů