Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej - 20% Kolečkové brusle Powerslide Epsilon Men Zobrazit větší

Kolečkové brusle Powerslide Epsilon Men

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Epsilon  jsou určeny pro rekreační bruslení a díky 84 mm kolečkům (tvrdost 82A) jsou vhodné pro kondiční jízdu. Díky tuhým podvozkům Vi Aluminium pro kolečka max. velikosti 84mm mají nízké těžiště a dobrou obratnost, proto je jízda velmi snadná i pro začátečníky. 

Více informací

Zobrazit celý popis

2 735 Kč vč. DPH

3 419 Kč

108 € vč. DPH

135 Kč

-684 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz Na dotaz

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Epsilon jsou určeny pro rekreační bruslení a díky 84 mm kolečkům (tvrdost 82A) jsou vhodné pro kondiční jízdu. Díky tuhým podvozkům Vi Aluminium pro kolečka max. velikosti 84mm mají nízké těžiště a dobrou obratnost, proto je jízda velmi snadná i pro začátečníky. 

X-tech skelet je důkladně promyšlen a disponuje propracovaným odvětrávacím systémem, pro odvětrání nohy jsou ve spodní části skeletu ventilační otvory s mřížkou. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. 

Stahovací kotníkové pásky Powerslide Stride Bar nabízí podporu držení od chodidla, přes nárt až po kotník. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát. 

SPECIFIKACE: 

skelet: X-tech
podvozek: Vi Aluminium 4x84mm 
kolečka: Powerslide Freeway 84mm/82A 
ložiska: Powerslide ABEC 7
brzda: HABS

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů