Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej - 40% Kolečkové brusle Powerslide Vi Fothon II Zobrazit větší

Kolečkové brusle Powerslide Vi Fothon II

Nové freeskatové/fitnessové brusle Powerslide Fothon II s novým designem. Luxusní brusle v super designu a se třemi kolečky. Brusle mají kratší rám, čímž jsou výborně ovladatelné i s velkými kolečky Fothon 110mm! Výborně propracovaný design není vše, brusle PS Fothon mají svítící Fothon LED kolečka (všechny 3)!

Více informací

Zobrazit celý popis

3 761 Kč vč. DPH

6 290 Kč

147 € vč. DPH

247 Kč

-2 529 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz
Botička My Fit Fat Boy Elephant
Podvozek AL Unity 1Pc
Kolečka Powerslide Fothon + Infinity
Velikost koleček 110mm
Tvrdost koleček 82A + 85A
Ložiska Powerslide Wicked Abec 9
Brzda Habs Brake
Zajímavosti Váha 1750g u velikosti 41

Nové freeskatové/fitnessové brusle Powerslide Fothon. Luxusní brusle v super designu a se třemi kolečky. Brusle tak mají kratší rám, čímž jsou výborně ovladatelné i s velkými kolečky Fothon 110mm! Výborně propracovaný design není vše, brusle PS Fothon mají svítící LED kolečka! Teď si jízdu užijete také v noci! S novými bruslemi Powerslide Fothon zažijete mnoho zábavy. Buďte vyjímeční, pořiďte si výjimečné brusle!

Manžeta bruslí Powerslide Fothon je vyrobena z kompozitové sloučeniny s přidaným uhlíkem a sklolaminátem, je tak velmi pevná. Navržena pro extrémní bruslení. Pevnost jí dodává také asymetrický tvar. Brusle Fothon mají jedinečný jednodílný podvozek Powerslide UNITY. Jednodílná konstrukce je o mnohem lehčí a silnější než jakýkoliv jiný podvozek. To má za následek větší stabilitu. Podvozek je vyroben z tepelně ošetřeného 6063 hliníku, je tak velmi lehký a pevný.

Brusle jsou vybaveny kolečky Powerslide Fothon 110mm, LED. Špičková kolečka se silným 6-ti paprskovým jádrem. Směs koleček výborně tlumí otřesy a nerovnosti na cestách. Brusle mají ložiska WCD ABEC 9, které mají výbornou valivost. Zaručují hladký, tichý chod a tím dokonalou jízdu.

  • Podvozek: AL Unity, 3x 110mm
  • Kolečka: Powerslide Fothon 110mm/82A, LED
  • Ložiska: WCD ABEC 9 FS, 608
  • Brzda: HABS

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů