Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Sleva - 28% Kolečkové brusle Powerslide X-Skate Men Zobrazit větší

Kolečkové brusle Powerslide X-Skate Men

Kolečkové speed brusle Powerslide X Man 2016, speed brusle určené pro rychlobruslení (speed skating). In line speed brusle Powerslide X Man jsou ideální model vhodný pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím.

Více informací

Zobrazit celý popis

7 150 Kč vč. DPH

9 890 Kč

283 € vč. DPH

391 Kč

-2 740 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Do Týdne Do Týdne Na dotaz Do Týdne Do Týdne Na dotaz
Obchod Chrudim: Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Do Týdne Do Týdne Na dotaz Do Týdne Do Týdne Na dotaz

Kolečkové speed brusle Powerslide X Skate Man, speed brusle určené pro rychlobruslení (speed skating). In line speed brusle Powerslide X Man jsou ideální model vhodný pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím. Kolečkové speed brusle Powerslide X Man jsou nový model značky Powerslide pro tuto sezonu. Vynikající poměr cena/výkon.

Botička: Fiberglass - anatomicky tvarovaná tvrdá konstrukce ze skelného vlákna s odvětrávacími otvory zajišťuje úplnou kontrolu nad přenášením síly, stabilitou a výkonem bruslaře. Vnitřní materiály jsou tepelně tvarovatelné což jistě oceníte pro rychlejší vytvarováni botky podle vaší nohy. Torsion Bar Systém - nejtužší skořepinová konstrukce na trhu pro montážní technologii. Podporuje přenášení síly do nohou pro rychlejší a hladší jízdu. 195 Mount Long - 195 milimetrová montážní vzdálenost, je vzdálenost mezi prvním a posledním šroubem na rámu boty.

  • bota: Fiberglass
  • liner: Neoprene microfiber, anatomické tvarování v oblasti kotníku, tepelně tvarovatelný
  • podvozek: 12.0" X Frame pro velikost 37-42
  •                 12.8" X Frame pro velikost 43-46
  • kolečka: Infinity 100mm/85A
  • ložiska: WCD ABEC 5


 

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)