Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej - 19% Lyžařské brýle Kayak 2404 Zobrazit větší

Lyžařské brýle Kayak 2404

Lyžařské brýle Kayak Snow 2404 s dvojitým zorníkem a propracovaným systémem odvětrání jsou vybaveny všemi nezbytnými technologiemi pro maximální komfort a ochranu Vašich očí.

Více informací

Zobrazit celý popis

699 Kč vč. DPH

859 Kč

28 € vč. DPH

34 Kč

-160 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz Na dotaz

Lyžařské brýle Kayak Snow 2404 s dvojitým zorníkem a propracovaným systémem odvětrání jsou vybaveny všemi nezbytnými technologiemi pro maximální komfort a ochranu Vašich očí. Povrchová antifog úprava spolu se zmíněným odvětráním zamezuje mlžení skel, vnitřní vícevrtsvé polstrování z pěn o různé hustotě zaručuje pohodlí pro každého. Samozřejmostí je UV filtr pohlcující 100% škodlivého záření. "Nadstavbou" toho modelu jsou flexi stranice, které se přizpůsobí jakékoli helmě a sedí proto naprosto spolehlivě, ve většině případů lépe než brýle s pevným uchycením pásku.

Technologie:

  • UV protection (UV 400)
  • dvojitý zorník
  • Antifog úprava
  • flexi straniceBrýle jsou dodávány s utěrkou z mikrovlákna k čištění skel. Sportovní brýle italského výrobce Kayak jsou známy především svými vysoce kvalitními a nerozbitnými polykarbonátovými skly, která poskytují maximální ochranu, jasnou viditelnost a perfektní kontrast. Brýle jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a svým provedením, vlastnostmi a použitými technologiemi se směle vyrovnají brýlím vyšších cenových kategorií. Jsme výhradním dovozcem sportovních brýlí Kayak do České republiky.

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů