Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej Obrázek_(1) Zobrazit větší

Kolečka Powerslide Fothon Rage LED (4ks)

Nový

Nová luxusní kolečka Powerslide Fothon Rage Red jsou revolucí v inline bruslení. Kolečka jsou vyrobena z vysoce odolného SHR PU materiálu. Kolečka jsou opatřena řadou červených LED světel. Užijte si noční jízdu s novými kolečky Powerslide Fothon LED Rage.  

Více informací

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Na dotaz
Obchod Chrudim: Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Na dotaz

649 Kč vč. DPH

919 Kč

24 € vč. DPH

34 Kč

-270 Kč

Nová luxusní kolečka Powerslide Fothon Rage Red jsou revolucí v inline bruslení. Kolečka jsou vyrobena z vysoce odolného SHR PU materiálu. Kolečka jsou opatřena řadou červených LED světel. Užijte si noční jízdu s novými kolečky Powerslide Fothon LED.

  • velikost: 72 mm - 90mm
  • tvrdost: 82A
  • balené: 4ks

Powerslide udeřil hřebík na hlavičku a vytvořil nejlepší inline svítící kolečka, jaké jste kdy viděli. Kolečka Fothon jsou opatřeny velkým množstvím LED diod uvnitř jádra kolečka. Při jízdě mají kola sci-fi „Tron“ vzhled, vytvářejí světelné paprsky pod nohama. Nejen, že vypadají neuvěřitelně, s kolečky Powerslide Fothon jste perfektně viditelní pro všechny na míle daleko (ve tmě Vás zaručeně uvidí každý řidič nebo kolemjdoucí). Kolečka jsou „napájeny“ interním dynamem, které aktivují LED diody, když se kolečko začne otáčet. Nemusíte se tak starat o žádné baterie apod.

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů