Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej Obrázek_(1) Zobrazit větší

Kolečkové brusle Powerslide Gamma Men

Nový

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Gamma 2015 pro muže jsou základním modelem řady Phuzion, jsou určeny pro rekreační bruslení a díky 80 mm kolečkům (tvrdost 82A) jsou vhodné pro kondiční jízdu.

Více informací

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Do 48 hodin Na dotaz Na dotaz

2 759 Kč vč. DPH

3 599 Kč

102 € vč. DPH

133 Kč

-840 Kč

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Gamma 2015 pro muže jsou základním modelem řady Phuzion, jsou určeny pro rekreační bruslení a díky 80 mm kolečkům (tvrdost 82A) jsou vhodné pro kondiční jízdu. Díky podvozkům Aluminium Unity pro kolečka max. velikosti 84mm mají nízké těžiště a dobrou obratnost, proto je jízda velmi snadná i pro začátečníky. Velkou výhodou je právě možnost do podvozků použít i kola o velikosti 84mm.

Alpha skelet je doplněn tuhými hliníkovými podvozky Aluminium Unity, je důkladně promyšlen a disponuje propracovaným odvětrávacím systémem, pro odvětrání nohy jsou ve spodní části skeletu větrací otvory s mřížkou. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

Stahovací kotníkové pásky Powerslide Stride Bar nabízí podporu držení od chodidla, přes nárt až po kotník. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát.

SPECIFIKACE:

  • skelet: Alpha Shell
  • podvozek: Aluminium Unity 4x84mm
  • kolečka: Powerslide Conquest 80mm/82A
  • ložiska: Powerslide ABEC 5, 608
  • brzda: HABS

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů