Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej Obrázek_(1) Zobrazit větší

Sportovní brýle Kayak 2397 Nero

1700000053059

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz

650 Kč vč. DPH

899 Kč

24 € vč. DPH

33 Kč

-249 Kč

Skvěle vypadající, stylové brýle Kayak Virus z řady klasických sportovních brýlí poskytují optimální ochranu Vašim očím při jakýchkoli indoorových a outdoorových letních i zimních aktivitách, díky snadno vyměnitelným sklům jsou ideálním společníkem za všech povětrnostních a světelných podmínek.

Model Virus má velmi lehký rám s vyměnitelnými skly, pryžové koncovky nožiček a měkké tvarovatelné nosníky pro maximální pohodlí a přizpůsobení individuálním potřebám, díky tomu brýle dokonale drží na obličeji, nekloužou a nezpůsobují otlaky. Brýle jsou vhodné na všechny činnosti, při kterých oceníte velice nízkou hmotnost a možnost výměny barevných skel nebo jen jako lifestylové.

Brýle disponují třemi páry velice snadno vyměnitelných skel:

  • neutral - čirá skla; ideální ochrana před větrem, prachem a hmyzem (propustnost 92%)
  • yellow - vhodná při nízké úrovni okolního světla, zvyšují kontrast při horší viditelnosti, pro lepší vnímání vzdálenosti (propustnost 87%)
  • smoke/fm - kategorie slunečního filtru 3; ideální pro použití při velmi jasných a jasných okolních podmínkách, zamezují namáhání očí a oslnění (propustnost 13%)

    Technologie:
  • Ergo4U - kombinace měkkých tvarovatelných koncovek nožiček a nastavitelných pryžových nosníků zaručuje maximální komfort a přizpůsobení tvaru obličeje, zamezuje tlaku a tření
  • LenSWAP - možnost výměny skel umožňuje rychlé přizpůsobení se změnám světelných podmínek a použití rámu za každého počasí 
  • KayakAir - speciální tvar rámu zaručuje stálou ventilaci - oceníte hlavně u vytrvalostních sportů
  • UV protection -  samozřejmou součástí čoček je UV filtr chránící Vaše oči před škodlivými ultrafialovými paprsky (100%)

Brýle jsou dodávány s pevným obalem a utěrkou z mikrovlákna k čištění skel. Sportovní brýle italského výrobce Kayak jsou známy především svými vysoce kvalitními a nerozbitnými polykarbonátovými skly, která poskytují maximální ochranu, jasnou viditelnost a perfektní kontrast. Brýle jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a svým provedením, vlastnostmi a použitými technologiemi se směle vyrovnají brýlím vyšších cenových kategorií. Jsme výhradním dovozcem sportovních brýlí Kayak do České republiky.

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů