Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Výprodej Obrázek_(1) Zobrazit větší

Sportovní brýle Kayak 2413 Nero/Verde

1700000053110

Nový

Sportovní brýle italského výrobce Kayak jsou známy především svými vysoce kvalitními a nerozbitnými polykarbonátovými skly, která poskytují maximální ochranu, jasnou viditelnost a perfektní kontrast.

Více informací

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Do 48 hodin Na dotaz
Obchod Chrudim: Do 48 hodin Na dotaz

499 Kč vč. DPH

799 Kč

18 € vč. DPH

30 Kč

-300 Kč

Popis výrobku:


Sportovní brýle Kayak Golf v klasickém jednoduchém designu, se zelenými skly a pevným rámem poskytují optimální ochranu Vašim očím při jakýchkoli outdoorových aktivitách.

Model Golf má měkké nastavitelné pryžové nosníky a koncovky nožiček pro maximální pohodlí a přizpůsobení individuálním potřebám, díky tomu brýle dokonale drží na obličeji, nekloužou a nezpůsobují otlaky. Velkou výhodou modelu Golf jsou zelená skla, která eliminují stíny, zvýrazňují kontury a zároveň snižují okolní jas bez zkreslení barev. Jsou ideální například na golf, kde pomáhají lépe číst green, ale i na jiné aktivity, při kterých oceníte výše zmíněné vlastnosti a redukci oslnění. Slunečním filtrem spadají do kategorie 2 a mají 25% propustnost, jsou vhodné pro použití při velmi jasných a jasných okolních podmínkách, zamezují namáhání očí.

Další technologie:

Ergo4U - kombinace měkkých koncovek nožiček a nastavitelných pryžových nosníků zaručuje maximální komfort a přizpůsobení tvaru obličeje, zamezuje tlaku a tření
UV protection -  samozřejmou součástí skel je UV filtr chránící Vaše oči před škodlivými ultrafialovými paprsky


Brýle jsou dodávány s obalem a utěrkou z mikrovlákna k čištění skel.

Sportovní brýle italského výrobce Kayak jsou známy především svými vysoce kvalitními a nerozbitnými polykarbonátovými skly, která poskytují maximální ochranu, jasnou viditelnost a perfektní kontrast. Brýle jsou vyráběny v souladu s evropskými normami a svým provedením, vlastnostmi a použitými technologiemi se směle vyrovnají brýlím vyšších cenových kategorií. Jsme výhradním dovozcem sportovních brýlí Kayak do České republiky.

Všechny modely k dostání také v autorizované prodejně v Hradci Králové.

Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů