Vitajte vo svete inline!
“We love to skate!”
Fitness korčule
Fitness/rekreační brusle PS
Dětské korčule
Dětské brusle PS
SUV korčule
Off-road/nordic brusle PS
Náhradné diely
Příslušenství PS
Chrániče
Chrániče PS
Ďalšie kategórie
Závodné korčule, quad korčule, kolieska, ložiská, prilby, batohy, oblečenie, boardy ..
Novinky
BLACK FRIDAY
23. 2. 2021
Inline sezóna je tu!
Rybníky rozmrzly, sluníčko začíná získávat svou jarní sílu a na cyklostezkách pomalu, ale jistě vystřídají běžkaře inline bruslaři! Připrav se i ty na začátek inline sezóny s kolečkovými bruslemi Powerslide!
Novinky
Doporučujeme
8. 2. 2021
Revoluční Powerslide Iceblade Sabres
Kolieskové korčule Powerslide sa stanú najpohodlnejším ľadovými korčuľami, aké si kedy mal! Moment .. kolieskové korčule ľadovými, hovoríte si? Nie, nepomátli sme sa! Vďaka nožmi Powerslide Iceblade Sabres sa z tvojich kolieskových korčúľ Powerslide stanú ľadové korčule než by si povedal "švec"!
Novinky
Novinky
9. 7. 2020
Jak si správně vybrat kolečkové brusle? Dřina, hladký průběh jízdy nebo kreace...
Značka POWERSLIDE se už dlouhou dobu řadí mezi úplnou špičku kolečkových bruslí, nejsou-li těmi úplně nejlepšími! Jednou z hlavních předností je široká škála bruslí pro nejrůznější techniky. Od pohodové jízdy na stezce, přes jízdu v lidmi naplněných ulicích po divoké řádění v lesích či skate parcích. Každý si vybere podle svých preferencí a zálib, od adrenalinového maniaka po sportovní tanečnice. V neposlední řadě je možnost vybrat ze spousty speedových modelů pro kvalitní závodění.
Novinky
Novinky
8. 7. 2020
In-line brusle pro lepší kondici i náladu aneb ve zdravém těle zdravý duch!
Fenomén poslední doby? Zapomeňte na smartphony, počítače, vysedávání po restauracích… Je tady přeci léto, krásné teplé slunné měsíce plné neskonalých možností udělat něco zdravého pro své tělo i mysl. Jednou z aktuálně nejvhodnějších možností je in-line bruslení! Spojíte přirozený pohyb s jízdou jako na horské dráze, po městě, na cyklostezkách, avšak i v terénu! Ten, kdo se navíc touží dostat do formy na „plavkovou sezonu“, měl by se zaměřit na kolečkové brusle POWERSLIDE postavených na bezkonkurenčním systému TRINITY a třech kolčkách. A proč? To se dozvíte v našem blogu!
ask expert
Spýtajte sa experta na inline
Sme online Po-Pia: 08:00 - 16:00
Václav Novák
produktový špecialista
Kontaktujte nás