Kontakt a naše prodejny

Kontakt na e-shop

email: info@hejduksport.cz

telefon: 733 132 833, 733 739 881 (Prodejna HK), 728 072 017 (Prodejna Chrudim)

Prodejna Hejduk Sport - Hradec Králové

Škroupova 469/18

500 02 Hradec Králové

telefon: 733 739 881

email: obchod@hejduksport.cz

Otevírací doba prodejny Hejduk Sport Hradec Králové

pondělí-pátek 9:00-18:00 v zimní sezóně

sobota od 9:00 do 12:00

Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí (fitness, speed, nordic, freeskate a dětské kolečkové brusle, dále pak koloběžky, in line oblečení a další produkty pro vyznavače tohoto velmi rozšířeného sportovního odvětví. Na naší prodejně naleznete veškerý zmiňovaný sortiment tohoto německého výrobce.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme pomoci a vybrat nejvhodnější brusle. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni. Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis kolečkových bruslí. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Prodejna Hejduk Sport - Chrudim  

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)

537 03 Chrudim

telefon: 728 072 017

Otevírací doba prodejny

PONDĚLÍPátek od 14:00 do 18:00.

SOBOTA od 9:00 do 12:00.

 

Přijďte si vyzkoušet kolečkové brusle Powerslide

Prodejna Hejduk sport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. Prodejna se specializuje především na hokejový sortiment, inline vybavení značky Powerslide je dostupné v letních měsících. Základem nabídky jsou: kolečkové brusle pro fitness bruslení, kolečkové brusle nordic, dětské roztahovací brusle, chrániče, helmy, kolečka, ložiska a další základní věci značky Powerslide. Kvůli omezeným prostorům prodejní plochy není reálné mít na prodejně úplně vše. V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás