😎 Doručení s DPD od 11. do 24.6. na Pickup výdejny a Pickup Boxů zdarma 😎

Servis bruslí

Na naší maloobchodní prodejně v Hradci Králové provádíme také kompletní servis kolečkových bruslí. Pokud potřebují Vaše brusle opravit, vyčistit, promazat nebo vyměnit kolečka, stavte se u nás. Brusle Powerslide umožňují také tepelné tvarování botičky, pokud Vás brusle tlačí, přijďte na naši prodejnu a my Vám brusle vytvarujeme ve speciální horkovzdušné peci nebo speciálním fénem. Pro brusle zakoupené v prodejnách Hejduksport máme servis zdarma, pro ostatní platí ceník viz níže.

CENÍK PRO SERVIS KOLEČKOVÝCH BRUSLÍ

Kompletní servis kolečkových bruslí - 400 Kč

Co si představit pod kompletním servisem bruslí? Vaše brusle připravíme na sezónu! Zkontrolujeme, vyčístíme a promažeme ložiska a osičky. Zkontrolujeme kolečka, podle jejich stavu je buď přeházíme a otočíme pro rovnoměrné sjíždění. Pokud bude třeba doporučíme výměnu. Další důležitou částí je také kontrola upevnění podvozku k botičce, utažení šroubů a nastavení brzdy, popřípadě brzdového špalku.

Výměna koleček - 150 Kč

Potřebujete vyměnit kolečka a nevíte si rady, jak na to? Stavte se u nás a my Vám kolečka vyměníme. Pro prodloužení životnosti doporučujeme kolečka pravidelně otáčet (pro rovnoměrné sjíždění). Vždy se sjíždí vnitřní strana koleček, proto je potřeba čas od času kolečka otočit vyrovnat tak opotřebení Důležité je také měnit pořadí koleček. První a poslední kolečka bývají vždy více zatěžována (záleží na stylu jízdy), proto je potřeba kolečka prohazovat (měníme vždy první kolečko za třetí a druhé za čtvrté). Touto výměnou výrazně ovlivníme celkovou životnost koleček.

Výměna ložisek - 100 Kč

Po určitě době a najetých kilometrech dostávají ložiska zabrat. Jemný prach a různé nečistoty jsou nepřítelem č.1. Špatná valivost koleček, chrčení, zasekávání...přesně to jsou indicie pro servis, nebo kompletní výměnu ložisek.

Čištění ložisek - 200 Kč

Po určitě době a najetých kilometrech dostávají ložiska zabrat. Jemný prach a různé nečistoty jsou nepřítelem č.1. Špatná valivost koleček, chrčení, zasekávání...přesně to jsou indicie pro servis, nebo kompletní výměnu ložisek. Ložiska vyčistíme speciálním roztokem, vysušíme a důkladně promažeme.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás