Tabulky velikostí

Níže uvedené tabulky jsou obecné, mohou být i zastaralé, proto se snažíme ke každému produktu doplnit tabulku přímo do popisu produktu, aby byla co nejaktuálnější.

Tabulky velikostí bruslí Phuzion

Nejlepším měřítkem pro zvolení velikosti je délka chodidla v cm (popřípadě přeměření stélky ze starých bruslí). Naměřenou hodnotu lze následně jednoduše porovnat s velikostní tabulkou. Níže přiložené tabulky uvádějí vždy přesnou délku a šířku botičky brusle. Každá modelová řada fitness bruslí Powerslide má své tvarové odlišnosti, velikosti bruslí Phuzion nejsou shodné s řadou Vi. V našich tabulkách naleznete přesné rozměry jednotlivých modelů, které jsou navíc rozdělené podle kategorií na pánskédámské a unisex brusle. Snažíme se Vám tak, co nejvíce usnadnit výběr správné velikosti bruslí. Správná velikost bruslí je velmi důležitým faktorem pro jejich následné používání (a především užívání si jízdy). Špatně zvolená velikost bruslí může zapříčinit špatné návyky při bruslení, ale také zkazit veškerý požitek z jízdy. Výběru správné velikosti je potřeba věnovat dostatek pozornosti a času

Velikostní tabulka seniorských bruslí Phuzion Men

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide Phuzion Men

Velikostní tabulka seniorských bruslí Phuzion Women

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide Phuzion Women

Velikostní tabulka seniorských bruslí Phuzion Unisex

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide Phuzion Unisex

Tabulky velikostí bruslí SWELL

Nejlepším měřítkem pro zvolení velikosti je délka chodidla v cm (popřípadě přeměření stélky ze starých bruslí). Naměřenou hodnotu lze následně jednoduše porovnat s velikostní tabulkou. Níže přiložené tabulky uvádějí vždy přesnou délku a šířku botičky brusle. Každá modelová řada fitness bruslí Powerslide má své tvarové odlišnosti, velikosti bruslí SWELL nejsou shodné s řadou Vi nebo Phuzion. V našich tabulkách naleznete přesné rozměry jednotlivých modelů, které jsou navíc rozdělené podle kategorií na pánské dámské. Snažíme se Vám tak, co nejvíce usnadnit výběr správné velikosti bruslí. Správná velikost bruslí je velmi důležitým faktorem pro jejich následné používání (a především užívání si jízdy). Špatně zvolená velikost bruslí může zapříčinit špatné návyky při bruslení, ale také zkazit veškerý požitek z jízdy. Výběru správné velikosti je potřeba věnovat dostatek pozornosti a času.

Velikostní tabulka seniorských bruslí SWELL Men

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide SWELL Women

Velikostní tabulka seniorských bruslí SWELL Women

Velikostní tabulka seniorských bruslí Powerslide SWELL Men

Tabulky velikostí bruslí Powerslide Speed

Nejlepším měřítkem pro zvolení velikosti závodních kolečkových bruslí je délka chodidla v cm (popřípadě přeměření stélky ze starých bruslí). Naměřenou hodnotu lze následně jednoduše porovnat s velikostní tabulkou. Níže přiložené tabulky uvádějí vždy přesnou délku botičky brusle. Každá modelová řada speed bruslí Powerslide má své tvarové odlišnosti, velikosti klasických race bruslí (Double-X, Triple-X, Icon,..) nejsou shodné s řadou Vi (Vi Pro Carbon, Vi RS). V našich tabulkách naleznete přesné rozměry jednotlivých modelů, které jsou navíc rozdělené podle kategorií na pánské a dámské brusle. Snažíme se Vám tak, co nejvíce usnadnit výběr správné velikosti bruslí. Správná velikost bruslí je velmi důležitým faktorem pro jejich následné používání (a především užívání si jízdy). Špatně zvolená velikost bruslí může zapříčinit špatné návyky při bruslení, ale také zkazit veškerý požitek z jízdy. Výběru správné velikosti je potřeba věnovat dostatek pozornosti a času.

Velikostní tabulka speed bruslí Powerslide Men

Velikostní tabulka speed bruslí Powerslide Men

Velikostní tabulka speed bruslí Powerslide Women

Velikostní tabulka speed bruslí Powerslide Women

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás