O nás

Firma Hejduk Sport s.r.o. je výhradním dovozcem značky Powerslide do České republiky již od roku 2004. Od té doby Powerslide zaznamenal obrovský rozmach.  Naše nabídka pokrývá všechny oblasti in-line bruslení - širokou nabídku modelů pro kondiční fitness in-line doplňují sportovní (speed) modely, zakoupit můžete také brusle dětské (roztahovací) s populárními licenčními designy, jako jsou např. Barbie, Cars, Planes, Superman nebo Hot Wheels. Stále populárnější jsou SUV modely pro nordic skating nabízíme včetně kompletního příslušenství. V nabídce jsou samozřejmě také i lední brusle dámské a dětské pro zimní sezónu od značky Powerslide. Naši prodejci mají dlouholeté zkušenosti se značkou Powerslide a poradí vám s výběrem vhodného modelu, velikosti nebo s koupí náhradních dílů a příslušenství!

Proč nakupovat in line brusle právě u nás?

TRADICE - Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem a distribucí sportovního sortimentu

VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČR - Od roku 2004 jsme výhradním dovozcem značky Powerslide do České republiky

KAMENNÉ PRODEJNY – Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové a v Chrudimi, kde máme stejné ceny jako na e-shopu.

VLASTNÍ SKLADY - Díky velkým objemům prodeje a výhradnímu zastoupení disponujeme velkými sklady, převážnou většinu zboží tedy máme připravenou k okamžitému odeslání.

KVALITNÍ PORADENSTVÍ - máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme pomoci a vybrat nejvhodnější brusle. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni.

Členové našeho prodejního týmu na kolečkových bruslích jezdí intenzivně spoustu let, účastnili jsme se mnoha testování nejen značky Powerslide, na kterou se specializujeme a považujeme ji právem za naši vlajkovou loď, některá testování sami organizujeme.

Značka POWERSLIDE

Společnost Powerslide byla založena v roce 1994 sportovcem Matthiasem Knollem a Stefanem Göhlem. Patří mezi největší hráče na trhu s kolečkovými bruslemi. Vysoce kvalitní produkty pro všechny typy bruslení. Powerslide se zaměřuje na výrobu a vývoj vysoce výkonných bruslí. Brusle, na kterých jste rychlejší, můžete skákat výš a překonávat své limity. Láska pro sport, inovace, důraz na detail a maximální úsilí se odráží v každém bodu. Výrobky Powerslide jsou testovány nejlepšími světovými sportovci, jakým je například Bart Swings.

In line neboli kolečkové bruslení představuje v současné době velmi intenzivně se rozvíjející způsob trávení volného času a sportovního vyžití. Bez nadsázky můžeme říci, že každý den přibývají stovky spokojených lidí vyhledávající tento druh sportovní aktivity. Powerslide je již od počátku svého založení společností určující nové trendyPowerslide – to je přes 20 let zkušeností, inovací a kreativity na poli kolečkových bruslí.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás