Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Blog

JSME V TOM S VÁMI!

JSME V TOM S VÁMI!

Vážení zákazníci, na základě aktuální situace jsme z důvodu vaší, ale i naší, maximální bezpečnosti zavedli určitá bezpečnostní opatření, která, jak věříme, přispějí ke klidnému prožití této doby...
Sezóna 2020 je tu!

Sezóna 2020 je tu!

Bruslaři, bruslenkyně, bruslařčata! Nová sezóna se blíží, a s ní přichází i Powerslide kolekce pro sezónu 2020! Naskladnili jsme pro vás spoustu parádních kousků! Věříme, že dokáží uspokojit každého, kdo potřebuje inovovat, nebo doplnit bruslařskou výbavu! V těchto dnech pro vás novou kolekci stále ještě naskladňujeme, proto se v případě dotazů na konkrétní produkt na nás bez váhání obraťte.

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značky