Vítejte ve světě inline!
“We love to skate!”
Fitness brusle
Fitness/rekreační brusle PS
Dětské brusle
Dětské brusle PS
SUV brusle
Off-road/nordic brusle PS
Náhradní díly
Příslušenství PS
Chrániče
Chrániče PS
Další kategorie
Závodní brusle, quad brusle, kolečka, ložiska, helmy, batohy, oblečení, boardy..
Novinky
Blog
4. 5. 2021
Ideální místa pro vyjížďku na inline bruslích
Inline brusle jsou skvělým pomocníkem při formování postavy. Jsou ale i skvělým odpočinkem, relaxem a dopravním prostředkem, který poslouží i během výletu. Takový výlet na kolečkových bruslích zabaví nejen jednotlivce, ale klidně i celou rodinu. Po celé České Republice najdeme spoustu zajímavých míst, kam vyrazit. Město, nebo příroda? To záleží jen na vás. Není podstatné, odkud pocházíte, protože Česká Republika je cyklo a inline stezkami doslova prošpikovaná.
Novinky
Blog
29. 4. 2021
Veronika Lálová věří bruslím POWERSLIDE!
Veronika Lálová loves to skate! Profesionální tanečnice a vítězka STAR DANCE Veronika Lálová důvěřuje značce Powerslide. Sledujte její i náš instagram, kde najdete více! #WeLoveToSkate
Novinky
Vánoční akce
23. 2. 2021
Inline sezóna je tu!
Rybníky rozmrzly, sluníčko začíná získávat svou jarní sílu a na cyklostezkách pomalu, ale jistě vystřídají běžkaře inline bruslaři! Připrav se i ty na začátek inline sezóny s kolečkovými bruslemi Powerslide!
Novinky
NA OBJEDNÁVKU
8. 2. 2021
Revoluční Powerslide Iceblade Sabres
Kolečkové brusle Powerslide se stanou nejpohodlnějšími ledními bruslemi, jaké jsi kdy měl! Moment.. kolečkové brusle ledními, říkáte si? Ne, nepomátli jsme se! Díky noži Powerslide Iceblade Sabres se z tvých kolečkových bruslí Powerslide stanou lední brusle než bys řekl „švec“!
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás