Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Možnosti platby

Po nákupu u nás můžete své zboží zaplatit a převzít více způsoby. Vyberte si možnost, která je pro Vás nejpříjemnější. Při nákupu nad 1000 Kč Vám v rámci ČR zboží dopravíme zcela zdarma (nezávisle na Vámi zvoleném způsobu dopravy a platby).

Platba na prodejně - osobní odběr na našich prodejnách

Zakoupené zboží můžete převzít na jedné z našich dvou provozoven (Hradec Králové a Chrudim), přičemž platbu můžete provést buď na místě v hotovosti  nebo kartou, nebo předem na účet. Doprava na provozovnu je zdarmaInformace o prodejnách

Platba při převzetí - dobírka

Zboží zaplatíte přímo přepravci při předávání zásilky. Balíčky posíláme prostřednictvím zásilkové společnosti PPL (na firemní adresy) a Geis (na adresy soukromé). Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Podle času obdržení Vaší objednávky předáme zboží k přepravě tentýž den, nejdéle však následující pracovní den, pokud jsou všechny položky objednávky skladem.

Bankovní převod - platba předem

Po obdržení objednávky, překontrolují naši pracovníci dostupnost zboží a poté Vám bude zaslán e-mail s údaji pro platbu. V případě, že by s dostupností zboží nastal nějaký problém, naši pracovníci Vás budou v co nejkratší době telefonicky kontaktovat. Zboží expedujeme ihned po připsání peněz na účet. Platbu proveďte převodem na náš účet vedený u ČSOB: 219358445/0300. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Po připsání peněz na účet zásilku ihned odesíláme.