Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Prodejna Hejduksport - Hradec Králové

Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí (fitness, speed, nordic, freeskate a dětské kolečkové brusle, dále pak koloběžky, in line oblečení a další produkty pro vyznavače tohoto velmi rozšířeného sportovního odvětví. Na naší prodejně naleznete veškerý zmiňovaný sortiment tohoto německého výrobce.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme pomoci a vybrat nejvhodnější brusle. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni. Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis kolečkových bruslí. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Kde nás najdete

Škroupova 469/18
500 02 Hradec Králové

Telefon: 733 739 881
E-mail: obchod@hejduksport.cz

Otevírací doba prodejny Hejduksport Hradec Králové

PO - PÁ: 9:00  - 18:00
SO: 9:00 - 12:00


 

Prodejna Hejduksport - Chrudim

Prodejna Hejduksport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. Prodejna se specializuje především na hokejový sortiment, inline vybavení značky Powerslide je dostupné v letních měsících. Základem nabídky jsou: kolečkové brusle pro fitness bruslení, kolečkové brusle nordic, dětské roztahovací brusle, chrániče, helmy, kolečka, ložiska a další základní věci značky Powerslide. Kvůli omezeným prostorům prodejní plochy není reálné mít na prodejně úplně vše. V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

Kde nás najdete

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)
573 03 Chrudim

Telefon: 728 072 017
E-mail: valerie@hejduksport.cz

Otevírací doba prodejny Hejduksport Chrudim

PO – PÁ: 14:00 - 18:00
SO: 9:00 - 12:00