Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Servis bruslí

Na naší maloobchodní prodejně v Hradci Králové provádíme také kompletní servis kolečkových bruslí. Pokud potřebují Vaše brusle opravit, vyčistit, promazat nebo vyměnit kolečka, stavte se u nás. Brusle Powerslide umožňují také tepelné tvarování botičky, pokud Vás brusle tlačí, přijďte na naši prodejnu a my Vám brusle vytvarujeme ve speciální horkovzdušné peci nebo speciálním fénem. Pro brusle zakoupené v prodejnách Hejduksport máme servis zdarma, pro ostatní platí ceník viz níže.

servis fs

CENÍK PRO SERVIS KOLEČKOVÝCH BRUSLÍ

Kompletní servis kolečkových bruslí - 400 Kč

Co si představit pod kompletním servisem bruslí? Vaše brusle připravíme na sezónu! Zkontrolujeme, vyčístíme a promažeme ložiska a osičky. Zkontrolujeme kolečka, podle jejich stavu je buď přeházíme a otočíme pro rovnoměrné sjíždění. Pokud bude třeba doporučíme výměnu. Další důležitou částí je také kontrola upevnění podvozku k botičce, utažení šroubů a nastavení brzdy, popřípadě brzdového špalku.
(při koupi v Hejduk sportu práce ZDARMA)

Výměna koleček - 150 Kč

Potřebujete vyměnit kolečka a nevíte si rady, jak na to? Stavte se u nás a my Vám kolečka vyměníme. Pro prodloužení životnosti doporučujeme kolečka pravidelně otáčet (pro rovnoměrné sjíždění). Vždy se sjíždí vnitřní strana koleček, proto je potřeba čas od času kolečka otočit a vyrovnat tak opotřebení. Důležité je také měnit pořadí koleček. První a poslední kolečka bývají vždy více zatěžována (záleží na stylu jízdy), proto je potřeba kolečka prohazovat (měníme vždy první kolečko za třetí a druhé za čtvrté). Touto výměnou výrazně ovlivníme celkovou životnost koleček.
(při koupi v Hejduk sportu práce ZDARMA)

Výměna ložisek - 100 Kč

Po určitě době a najetých kilometrech dostávají ložiska zabrat. Jemný prach a různé nečistoty jsou nepřítelem č.1. Špatná valivost koleček, chrčení, zasekávání...přesně to jsou indicie pro servis, nebo kompletní výměnu ložisek.
(při koupi v Hejduk sportu práce ZDARMA)

Čištění ložisek - 200 Kč

Po určitě době a najetých kilometrech dostávají ložiska zabrat. Jemný prach a různé nečistoty jsou nepřítelem č.1. Špatná valivost koleček, chrčení, zasekávání...přesně to jsou indicie pro servis, nebo kompletní výměnu ložisek. Ložiska vyčistíme speciálním roztokem, vysušíme a důkladně promažeme.

(při koupi v Hejduk sportu práce ZDARMA)