😎 Doručení s DPD od 11. do 24.6. na Pickup výdejny a Pickup Boxů zdarma 😎

Dbejte na svou bezpečnost s chrániči Powerslide a Ennui!

Bruslení je především pořádná zábava, ale i u ní je potřeba především dbát na své zdraví. Proto je potřeba, a to zejména u dětí a začátečníků, používat kvalitní chrániče.
Publikováno: 7. 7. 2020 17:25

Chraňte své tělo! Kvalitní chrániče jsou klíčem ke spokojenosti. Díky nim dosáhneš maximálního pocitu bezpečí a budeš si tak moci užít jízdu se vším všudy. Nejdůležitější ze všeho je helma, nezbytné jsou však i chrániče kolen, loktů a v neposlední řadě i zápěstí či stehen.

Chrániče Powerslide a Ennui jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů a jsou anatomicky tvarované, aby dokonale sedly. U všech chráničů se bere ohled i na odvětrávání, rozhodně tak neomezují na pohodlí.

Chrániče lze použít nejen na bruslení, je možné je využít i na skateboard, zimní brusle či kolo.

Velikost chráničů

Nejčastěji se chrániče vybírají podle běžné velikosti oblečení, ale vždy se musí hledět také na to, zda nemáte náhodou silnější nohy nebo ruce. Ve velikostních tabulkách značky Powerslide je zohledněna výška postavy a váha bruslaře, podle kterých je dosazena předpokládaná velikost. Správná velikost chráničů je důležitá pro jejich funkčnost, ale také pro pohodlí bruslaře. Výběru velikosti proto věnujte potřebnou pozornost. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás