Powerslide Triskating

Je to už několik let dozadu, kdy Powerslide přišel s revoluční novinkou tříkolečkového systému. A protože revoluce dosáhla svého cíle a prosadila si své, pojďme se podívat na největší výhody tohoto unikátního uspořádání koleček.
Publikováno: 8. 7. 2020 15:12

Mnoho jezdců už se nechalo přesvědčit, že 3-kolečkové brusle jsou opravdu lepší než ty 4-kolečkové, pojďme si tedy připomenout hlavní výhody.

3-kolečkové brusle nejsou nejrozšířenější pouze mezi fitness modely, 3-kolečkové brusle jsou ve speed, nordic nebo FSK sekci. Jejich největší devízou je vyšší rychlost a lepší obratnost.

Proč jsou 3-kolečkové brusle lepší?

Powerslide Triskate = méně znamená více! Zapomeňte na 4 kolečka. Bruslení je především zábava a toho se značka Powerslide drží. Pokud chcete na bruslích zažít více zábavy, pořiďte si 3-kolečkové brusle, které nabízí bruslaři mnoho výhod.

  • Středové kolečko je přímo pod těžištěm, což velmi usnadňuje otáčení a celkovou ovladatelnost bruslí. Tato skutečnost také ovlivňuje správnou techniku bruslení, kde energie vychází ze středu těla. 

  • Vylepšenou ovladatelnost umocňují kratší podvozky, díky kterým vyberete každou zatáčku, a to bez zbytečné ztráty rychlosti.

  • Nespornou výhodou je nízká hmotnost, 3-kolečkové brusle jsou oproti klasickým bruslím (4 kolečka) mnohem lehčí. Bruslení je tak mnohem méně energeticky náročné. 

  • Cenově méně náročný je celkový provoz bruslí. Na 3 kolečka spotřebujete méně materiálu - koleček, ložisek, osiček. Spokojená tak bude i Vaše peněženka.

  • Chcete být opravdu vyjímeční? 3 kolečka dodávají bruslím luxusní vzhled, který jen tak někdo nepřehlédne!
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na inline
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás