Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Prodejna Hejduksport - Hradec Králové

Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí (fitness, speed, nordic, freeskate a dětské kolečkové brusle, dále pak koloběžky, in line oblečení a další produkty pro vyznavače tohoto velmi rozšířeného sportovního odvětví. Na naší prodejně naleznete veškerý zmiňovaný sortiment tohoto německého výrobce.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme pomoci a vybrat nejvhodnější brusle. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni. Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis kolečkových bruslí. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Kde nás najdete

Gočárova třída 504 (před podjezdem do Kuklen)
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba prodejny Hejduksport Hradec Králové

AKTUÁLNÍ ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY: Ve dnech od 4.7.2016 do 11.7.2016 bude prodejna zavřena!

  • V letním období, tedy od dubna do srpna, je naše kamenná prodejna otevřena denně od 10:00 do 12:00 a od 12:45 do 17:30, v sobotu pak od 9:00 do 12:00.
  • V zimním období, tedy od září do března je prodejna otevřena již od 9:00 do 12:00 a od 12:45 do 18:00.


 

Prodejna Hejduksport - Chrudim

Prodejna Hejduksport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. Prodejna se specializuje především na hokejový sortiment, inline vybavení značky Powerslide je dostupné v letních měsících. Základem nabídky jsou: kolečkové brusle pro fitness bruslení, kolečkové brusle nordic, dětské roztahovací brusle, chrániče, helmy, kolečka, ložiska a další základní věci značky Powerslide. Kvůli omezeným prostorům prodejní plochy není reálné mít na prodejně úplně vše. V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

Otevírací doba prodejny
  • prodejna je otevřena denně od 14:00 do 18:00, v sobotu pak od 9:00 do 12:00.

Kde nás najdete

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)
573 03 Chrudim