Contact and our markets

E-shop

email: info@hejduksport.cz

phone: 733 132 833

Prodejna Hejduk Sport - Hradec Králové

Škroupova 469/18

500 02 Hradec Králové

telefon: 733 739 881

email: obchod@hejduksport.cz

Otevírací doba prodejny Hejduk Sport Hradec Králové

pondělí-pátek 9:00-17:00 v letní sezóně / 9-18:00 v zimní sezóně

sobota od 9:00 do 12:00

Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové, kde máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí (fitness, speed, nordic, freeskate a dětské kolečkové brusle, dále pak koloběžky, in line oblečení a další produkty pro vyznavače tohoto velmi rozšířeného sportovního odvětví. Na naší prodejně naleznete veškerý zmiňovaný sortiment tohoto německého výrobce.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme pomoci a vybrat nejvhodnější brusle. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni. Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis kolečkových bruslí. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Prodejna Hejduk Sport - Chrudim  

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)

537 03 Chrudim

telefon: 728 072 017

V měsíci červenci bude prodejna na zimním stadionu v Chrudimi uzavřená, ale připravena splnit vaše požadavky. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 728 072 017 nebo pište na e-mail valerie@hejduksport.cz

Děkujeme za pochopení

Valerie Langrová, vedoucí prodejny

Otevírací doba prodejny

Hokejová prodejna je otevřena denně od 14:00 do 18:00, v sobotu pak od 9:00 do 12:00. 

V měsíci červenci je prodejna UZAVŘENÁ! Vyřizování objednávek funguje dle individuální domluvy na tel. čísle 728 072 017.

Přijďte si vyzkoušet kolečkové brusle Powerslide

Prodejna Hejduk sport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. Prodejna se specializuje především na hokejový sortiment, inline vybavení značky Powerslide je dostupné v letních měsících. Základem nabídky jsou: kolečkové brusle pro fitness bruslení, kolečkové brusle nordic, dětské roztahovací brusle, chrániče, helmy, kolečka, ložiska a další základní věci značky Powerslide. Kvůli omezeným prostorům prodejní plochy není reálné mít na prodejně úplně vše. V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.powerslide.cz. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

Do you have any questions? Contact us.
ask expert
Ask expert on inline
We are online Monday - Friday 08.00 - 16.00
Václav Novák
Product Specialist
Contact us