Payment method

Po nákupu u nás můžete své zboží zaplatit a převzít více způsoby. Vyberte si možnost, která je pro Vás nejpříjemnější. Při nákupu nad 999 Kč Vám v rámci ČR zboží dopravíme zcela zdarma (nezávisle na Vámi zvoleném způsobu dopravy a platby).

Platba na prodejně - osobní odběr

Zakoupené zboží můžete převzít na jedné z našich dvou provozoven (Hradec Králové a Chrudim), přičemž platbu můžete provést buď na místě v hotovosti nebo kartou, nebo předem na účet. Doprava na provozovnu je zdarma.

Možnost osobního odběru je i na velkoskladu v Opatovicích nad Labem (areál Vesna), kde je možná platba pouze v hotovosti.

Platba při převzetí - dobírka

Zboží zaplatíte přímo přepravci při předávání zásilky. Balíčky posíláme prostřednictvím zásilkové společnosti DPD (na firemní adresy) a Geis (na adresy soukromé). Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Podle času obdržení Vaší objednávky předáme zboží k přepravě tentýž den, nejdéle však následující pracovní den, pokud jsou všechny položky objednávky skladem.

Bankovní převod - platba předem

Po obdržení objednávky, překontrolují naši pracovníci dostupnost zboží a poté Vám bude zaslán e-mail s údaji pro platbu. V případě, že by s dostupností zboží nastal nějaký problém, naši pracovníci Vás budou v co nejkratší době telefonicky kontaktovat. Zboží expedujeme ihned po připsání peněz na účet. Platbu proveďte převodem na náš účet vedený u ČSOB: 219358445/0300. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Po připsání peněz na účet zásilku ihned odesíláme.

Do you have any questions? Contact us.
ask expert
Ask expert on inline
We are online Monday - Friday 08.00 - 16.00
Václav Novák
product sale specialist
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Contact us