Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Blog

DPD - výdejní místa

DPD - výdejní místa

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se nás čím dál více dotazujete, zda máme možnost doručit Váš balíček na některé z výdejních míst, rozhodli jsme se, že půjdeme s dobou a vyjdeme Vám vstříc.
Číst více
MOST 42 Inline maraton

MOST 42 Inline maraton

V neděli 1.9. se konalo Mistrovství ČR v silničním inline maratonu s udělováním titulů MČR. Celková mezinárodní účast, včetně německých závodníků, byla kolem 130 startujících bruslařů ve všech věkových kategorií. Akci poctila návštěvou bývalá reprezentantka v rychlobruslení Karolina Erbanová, která startovala všechny dětské kategorie závodů a následně předávala ceny nejmenším vítězům. Pro početné publikum měla připraveny i kartičky s podpisem na památku. Počasí bylo zprvu velmi letní se sluníčkem, avšak záhy odpoledne se zatáhlo a došlo i na krátkou spršku, závodníci v dospělé kategorii tak byli nuceni přezout své brusle....
Číst více
PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

Staň se členem naší hokejové rodiny! Všem hokejistům, kteří jsou registrovaní pod hlavičkou Českého hokeje (ČSLH) nabízíme výhody, které nikdo jiný nenabídne. Připoj se do největšího projektu pro registrované hokejisty v české Republice! Získej nejen slevy, ale i informace o nových produktech, nebo akcích! Stačí se zaregistrovat do našeho věrnostního programu! Registrace je jednoduchá, zabere chvilku, a za výhody, které z ní plynou, to určitě stojí! Níže v článku přikládáme návod k jednoduché registraci. Něco ti není jasné? Máš dotaz? Neváhej se na nás obrátit! Ať už na emailu obchod@hejduksport.cz nebo přímo na našich prodejnách v Hradci Králové, nebo Chrudimi! #wearehockey
Číst více
Bruslařské odpoledne na uzavřené Jablunkovské ulici v Třinci

Bruslařské odpoledne na uzavřené Jablunkovské ulici v Třinci

Sobotní odpoledne dne 20.7. se ve městě Třinec neslo v duchu „vyměníme auta za kolečkové brusle“. Na více jak čtyři hodiny se totiž uzavřela jedna z hlavních ulic v Třinci, ulice Jablunkovská. Konalo se zde již 4. bruslařské odpoledne organizované spolkem Inline Třinec pod vedením pana Ondřeje Pyszka.
Číst více
Ložiska WICKED

Ložiska WICKED

Dnes si popovídáme o malé součástce, která má obrovský vliv na to, jak dobře vaše brusle pojedou. Řeč je o ložiskách Wicked, která jsou dodávána do všech bruslí Powerslide. Cílem Powerslide je pokrýt své modely ložisky napříč cenovými a výkonnostními úrovněmi. A to se povedlo. Povíme si, co je to vlastně ložisko, z čeho se skládá, jaký výběr ložisek WICKED je, nebo jak je udržovat.
Číst více
Konec hokejové sezóny bývá na zimních stadionech časem turnajů. Několik takových pro mladé hokejisty podpořila, stejně tak, jako každý rok, materiálně společnost Hejduk Sport! Konkrétně se jednalo o „CITY CUP“ v Chrudimi, „WINNWELL CUP – memoriál Josefa Veselého“ v Jaroměři, a turnaj starších žáků v Uničově. Turnaje podpořila naše firma materiálními cenami především pro individuálně oceněné hokejisty.
Číst více
Hejduksport bojovníkem proti rakovině! Každoročně pomáháme dobré věci

Hejduksport bojovníkem proti rakovině! Každoročně pomáháme dobré věci

Hejduksport, to není jenom honba za neurvalým byznysem, ale touha pomoci zákazníkům v růstu jejich nejen hokejového umění a pomoci dobrým věcem. 4. února se uskuteční Světový den boje proti rakovině, absolutně nevypočitatelné nemoci, kterou si náš kolektiv zažil na „vlastní kůži“, když v roce 2017 onemocněl jeho vedoucí prodejny v Hradci Králové a hokejbalový srdcař Filip Červinka. Výrazně jsme ho podpořili na cestě za vyléčením se z rakoviny varlat a lymfatických uzlin. Každý si naplno uvědomil, že peníze, sláva a bohatství je až druhořadé. Zdraví máme jen jedno a společně s Filipem jsme se každoročně rozhodli, pomáhat benefičnímu hokejbalovému turnaji Stoupa Cup ve Vsetíně.
Číst více
Číst více
Chrániče pro In-line bruslaře

Chrániče pro In-line bruslaře

Každý bruslař by měl dbát především na své zdraví. Hlavní výbavou jezdce by tak měly být ochranné pomůcky - helma, chrániče na lokty, zápěstí a kolena. Powerslide nabízí širokou škálu chráničů, z které si vybere opravdu každý. Protože bezpečnost je vždy na prvním místě!
Číst více
Longboardy, skateboardy a aggressive brusle pro TOP jízdu městem

Longboardy, skateboardy a aggressive brusle pro TOP jízdu městem

Longboardy pro všechny! Longboardy jsou čím dál oblíbenější. Jízdě na dlouhém prkně na kolečkách, někteří říkají "surfování na asfaltu". Vzít si longboard a jen tak vyrazit na stezku a kochat se přírodou, nebo ho využívat jako rychlý dopravní prostředek. Proč ne!
Číst více