Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Důležité

Výprodej bruslí POWERSLIDE z testovací sady z roku 2019!

Výprodej bruslí POWERSLIDE z testovací sady z roku 2019!

Počasí je přívětivé k venkovním aktivitám! Inline bruslení je ideální volba! Zlepšení kondice, zformování postavy a především super zábava! Nemáš brusle? Nevadí! Na prodejně Hejduksport v Hradci Králové (Škroupova 469/18) jsme si připravili akci, během které ti testovací brusle POWERSLIDE zapůjčíme pouze za 499,- Kč/4 dny! Testovací brusle..
Číst více
JSME V TOM S VÁMI!

JSME V TOM S VÁMI!

Vážení zákazníci, na základě aktuální situace jsme z důvodu vaší, ale i naší, maximální bezpečnosti zavedli určitá bezpečnostní opatření, která, jak věříme, přispějí ke klidnému prožití této doby...
Číst více
Sezóna 2020 je tu!

Sezóna 2020 je tu!

Bruslaři, bruslenkyně, bruslařčata! Nová sezóna se blíží, a s ní přichází i Powerslide kolekce pro sezónu 2020! Naskladnili jsme pro vás spoustu parádních kousků! Věříme, že dokáží uspokojit každého, kdo potřebuje inovovat, nebo doplnit bruslařskou výbavu! V těchto dnech pro vás novou kolekci stále ještě naskladňujeme, proto se v případě dotazů na konkrétní produkt na nás bez váhání obraťte.
Číst více
Nabídka pracovní pozice - POWERSLIDE AGENT

Nabídka pracovní pozice - POWERSLIDE AGENT

Zajímá tě sport, nebo ještě lépe kolečkové bruslení? Hledáš zaměstnání ve stabilní společnosti s více než 20letou historií na trhu? Bydlíš v okolí Hradce Králové nebo Pardubic?? Jsi komunikativní typ s hlavou plnou nápadů? Tak možná hledáme právě tebe! 
Číst více
DPD - výdejní místa

DPD - výdejní místa

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se nás čím dál více dotazujete, zda máme možnost doručit Váš balíček na některé z výdejních míst, rozhodli jsme se, že půjdeme s dobou a vyjdeme Vám vstříc.
Číst více
MOST 42 Inline maraton

MOST 42 Inline maraton

V neděli 1.9. se konalo Mistrovství ČR v silničním inline maratonu s udělováním titulů MČR. Celková mezinárodní účast, včetně německých závodníků, byla kolem 130 startujících bruslařů ve všech věkových kategorií. Akci poctila návštěvou bývalá reprezentantka v rychlobruslení Karolina Erbanová, která startovala všechny dětské kategorie závodů a následně předávala ceny nejmenším vítězům. Pro početné publikum měla připraveny i kartičky s podpisem na památku. Počasí bylo zprvu velmi letní se sluníčkem, avšak záhy odpoledne se zatáhlo a došlo i na krátkou spršku, závodníci v dospělé kategorii tak byli nuceni přezout své brusle....
Číst více
PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

Staň se členem naší hokejové rodiny! Všem hokejistům, kteří jsou registrovaní pod hlavičkou Českého hokeje (ČSLH) nabízíme výhody, které nikdo jiný nenabídne. Připoj se do největšího projektu pro registrované hokejisty v české Republice! Získej nejen slevy, ale i informace o nových produktech, nebo akcích! Stačí se zaregistrovat do našeho věrnostního programu! Registrace je jednoduchá, zabere chvilku, a za výhody, které z ní plynou, to určitě stojí! Níže v článku přikládáme návod k jednoduché registraci. Něco ti není jasné? Máš dotaz? Neváhej se na nás obrátit! Ať už na emailu obchod@hejduksport.cz nebo přímo na našich prodejnách v Hradci Králové, nebo Chrudimi! #wearehockey
Číst více
Bruslařské odpoledne na uzavřené Jablunkovské ulici v Třinci

Bruslařské odpoledne na uzavřené Jablunkovské ulici v Třinci

Sobotní odpoledne dne 20.7. se ve městě Třinec neslo v duchu „vyměníme auta za kolečkové brusle“. Na více jak čtyři hodiny se totiž uzavřela jedna z hlavních ulic v Třinci, ulice Jablunkovská. Konalo se zde již 4. bruslařské odpoledne organizované spolkem Inline Třinec pod vedením pana Ondřeje Pyszka.
Číst více
Ložiska WICKED

Ložiska WICKED

Dnes si popovídáme o malé součástce, která má obrovský vliv na to, jak dobře vaše brusle pojedou. Řeč je o ložiskách Wicked, která jsou dodávána do všech bruslí Powerslide. Cílem Powerslide je pokrýt své modely ložisky napříč cenovými a výkonnostními úrovněmi. A to se povedlo. Povíme si, co je to vlastně ložisko, z čeho se skládá, jaký výběr ložisek WICKED je, nebo jak je udržovat.
Číst více
Konec hokejové sezóny bývá na zimních stadionech časem turnajů. Několik takových pro mladé hokejisty podpořila, stejně tak, jako každý rok, materiálně společnost Hejduk Sport! Konkrétně se jednalo o „CITY CUP“ v Chrudimi, „WINNWELL CUP – memoriál Josefa Veselého“ v Jaroměři, a turnaj starších žáků v Uničově. Turnaje podpořila naše firma materiálními cenami především pro individuálně oceněné hokejisty.
Číst více